Pracownik Lady Tradycyjnej
  • Teresin
Teresin, Teresin, Polska
K23S Sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Opis

Dla naszego klienta znanej sieci sklepów poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Lady Tradycyjnej.

Lokalizacja: Teresin

Stawka:

  • 28,10 zł brutto -32 zł brutto

Obowiązki:

  • Obsługa klientów przy ladzie tradycyjnej.

  • Krojenie wędlin, serów oraz pakowanie mięsa.

  • Wykładanie towaru na ladę i dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania stanowiska

  • Umiejętność pracy z klientem i dobra komunikacja.

  • Doświadczenie w krojeniu wędlin i serów będzie dodatkowym atutem.

  • Staranność i dbałość o higienę w miejscu pracy.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej sieci sklepów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od statusu zatrudnienia (ZUS lub student).

  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Bezpłatne mieszkanie w pierwszym miesiącu pracy blisko pracy.

  • Praca Teresin
  • Pracownik fizyczny Teresin
  • Pracownik produkcji Teresin
  • Pracownik biurowy Teresin
  • Teresin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838