Pracownik Lady Mięsnej - Wrocław Ul. Kiełczowska
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa klienta Wykładanie towaru Kontrola terminów produktów spożywczych Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru Zapewnienie porządku na stanowisku pracy WYMAGANIA: Pełnoletność Orzeczenie sanepidu do celów sanitarno-epidemiologicznych - wymóg konieczny Dobra organizacja pracy Komunikatywność Dyspozycyjność Gotowość do pracy w systemie zmianowym OFERUJEMY: Stawka godzinowa: 29,70 zł bruttonetto/h dla studentów, 29 zł brutto/h dla pozostałych(pełny ZUS) umowa zlecenie wynagrodzenie miesięczne umowa zlecenie WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. TEL. 607 260 240

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392