Pracownik laboratoryjno-produkcyjny
  • Krapkowice
Krapkowice, Krapkowice, Opolskie, Polska
IZOTECHNIKA SPÓŁKA Z O. O.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola bieżąca zarobów produkcyjnych - sprawdzanie kolorów mas, piasków i farb.
  • Przygotowywanie surowców i produktów do produkcji (mas, farb, piasków) na następny dzień.
  • Badania rozwojowe wg schematów / plan badań wg zaleceń pracownika laboratorium.
  • Kontrola stabilności produktów wytwarzanych w zakładzie.
  • Pobieranie próbek surowców i ich kontrola wg ustalonych zasad i schematów.
  • Praca w zakresie tworzenia receptur oraz nowych wzorów produktów.
  • Praca z produktem na linii produkcyjnej - usprawnienia i modyfikacje wzorów.
  • Recepturowanie zgodne z zasadami pracy z produktem.
  • Zapewnienie ciągłości produkcji

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium zakładu produkcyjnego lub podobne.
  • Doświadczenie w pracy z chemią budowlaną (mile widziane).
  • Obsługa pakietu office.
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Nastawienie na współpracę w zespole.
  • Samodzielność.
  • Komunikatywność.
  • Dbałość o stanowisko pracy.
  • Dbałość o zachowanie standardów jakościowych.

OFERUJEMY:
  • Wysoki standard pracy.
  • Pakiet socjalny ubezpieczenia grupowego.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania swoich obowiązków.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet niezbędnych szkoleń.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (nie jesteśmy korporacją).

  • Praca Krapkowice
  • Pracownik fizyczny Krapkowice
  • Pracownik produkcji Krapkowice
  • Pracownik biurowy Krapkowice
  • Krapkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532