Pracownik laboratorium mikrobiologicznego
  • Skoczów
Skoczów, Skoczów, Śląskie, Polska
LUDWIG CZEKOLADA SP. Z O.O.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeprowadzanie analiz mikrobiologicznych surowców i wyrobów gotowych ,
  • pobieranie wymazów z powierzchni zgodnie z programem monitoringu środowiskowego,
  • udział w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji systemowej,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe: technologia żywności lub pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, w tym szkolenie na aparacie PCR,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego zawierającego dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • duży parking dla pracowników,
  • ZFŚS (wycieczki pracownicze, świąteczne świadczenia pieniężne, wczasy pod gruszą),
  • degustację naszych słodkich wyrobów :)

  • Praca Skoczów
  • Pracownik fizyczny Skoczów
  • Pracownik produkcji Skoczów
  • Pracownik biurowy Skoczów
  • Skoczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851