Pracownik laboratorium - Inżynier procesu
  • Ząbrowo
zachodniopomorskie, Ząbrowo, zachodniopomorskie, Polska
Troton Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości materiałów podstawowych użytych w procesie produkcyjnym,
  • kontrola w toku produkcji oraz produktu finalnego,
  • udział w pracach badawczo-rozwojowych,
  • udział w procesach wdrażania nowych produktów na rynek,

Nasze wymagania

  • wykształcenie: kierunkowe - wyższe chemiczne,
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • dogodne warunki finansowe ( warunki wynagrodzenia miesięcznego ustalane podczas rozmowy wstępnej ),
  • dodatkowo: premie półroczne "uznaniowe" dodatkowe wynagrodzenie roczne "tzw. 13-tka"uznaniowa"
  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • Praca zachodniopomorskie
  • Inżynier zachodniopomorskie
  • Pracownik biurowy zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny zachodniopomorskie
  • Pracownik produkcji zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544