Pracownik kuchni produkcyjnej — Kura Warzyw Wawer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Kura Warzyw
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć!

Jesteśmy Kura Warzyw — Gemüse Kebap®. Działamy od 6 lat. Mamy 6 lokali w Poznaniu i w Warszawie. Tworząc autorskie kebaby, robimy rewolucję na tym rynku i pokazujemy, że kebap może być premium. Zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni w rankingach gastronomicznych. Relacje z naszymi Gośćmi są dla nas tak samo ważne jak relacje w zespole.

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w Warszawie na stanowisku Pracownika Kuchni w lokalu przy ul. Lucerny 49a.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie półproduktów oraz sosów zgodnie z recepturami
  • Obsługa systemu magazynowego
  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat
  • Przyjmowanie dostaw
  • Szykowanie dostaw z mięsem (wałki mięsa 20-50 kg)
  • Szykowanie dostaw z opakowaniami

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik
  • Płatne szkolenia i wsparcie w okresie wdrożenia
  • Umowę zlecenie, stawka 28,80-31,50 zł/h brutto (pamiętaj, jeśli jesteś
  • studentem brutto = netto)
  • Zniżki pracownicze
  • System polecania pracowników
  • Pracując na tym stanowisku nauczysz się:
  • Przygotowywania produktów zgodnie z naszą recepturą
  • Efektywnego zarządzania czasem
  • Wielozadaniowości

Oczekiwania:

  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność min. 80 h w miesiącu
  • Chęć uczenia się i rozwoju
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie
  • Uczciwość i wzajemny szacunek

Poznaj nas od kuchni: youtube.com/watch?v=6-tIWof8fe0

Poznaj historię Kury:

youtube.com/watch?v=6-tIWof8fe0

Zapraszamy!

#DajSięZrekrutować

  • Praca Warszawa
  • Szef kuchni Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567