PRACOWNIK KUCHNI
  • Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
    • Pomoc w przygotowywaniu posiłków zgodnie z recepturami,
    • Obróbka wstępna warzyw, owoców, mięsa oraz ryb,
    • Mycie i przygotowanie potrzebnych do pracy naczyń oraz sprzętów kuchennych,
    • Przestrzeganie zasad i przepisów higieniczno-sanitarnych,
    • Utrzymywanie bieżącej czystości w pomieszczeniach kuchennych oraz na zapleczu,
Nasze wymagania
    • Pasjonuje Cię gotowanie,
    • Jesteś osobą zorganizowaną,
    • Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej,
    • Posiadasz aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne lub brak przeciwwskazań do ich wykonania,
    • Masz doświadczenie w gastronomii.
Co oferujemy
    • Umowę zlecenie
    • Praca od poniedziałku do piątku od 5:00-9:00

  • Praca Wodzisław Śląski
  • Pracownik biurowy Wodzisław Śląski
  • Pracownik fizyczny Wodzisław Śląski
  • Pracownik produkcji Wodzisław Śląski
  • Wodzisław Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570