PRACOWNIK KUCHNI _ POMOC KUCHENNA
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Agnieszka
27. 8. 2024

Do pracy na stołówce szkolnej w Krakowie (Podgórze) poszukuję PRACOWNIKA KUCHNI _ POMOC KUCHENNA
Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prac pomocniczych związanych bezpośrednio z obróbką wstępną warzyw i owoców
• pomoc w przygotowywaniu obiadów
• utrzymywanie czystości na stanowisku pracy w kuchni i na zapleczu
• mycie naczyń oraz mycie sprzętu gastronomicznego
Oferujemy
• stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na cały etat 7.00 - 15.00 wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
• pracę w miłej atmosferze
• posiłek regeneracyjny
Wymagamy
• zaangażowania i sumiennego wykonywania swoich obowiązków
• uczciwości
• odpowiedzialności w zarządzaniu czasem i stanowiskiem pracy
• umiejętności pracy w zespole
• książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
• doświadczenie w gastronomii
Więcej informacji pod numerem telefonu 533 905 665

  • Praca Kraków
  • Szef kuchni Kraków
  • Pomoc kuchenna Kraków
  • Pomoc dentystyczna Kraków
  • Pomoc domowa Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584