Pracownik kontroli wewnętrznej – centrum logistyczne
  • Żabia Wola
Żabia Wola, Żabia Wola, Masovian Voivodeship, Polska
GST Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Żabia Wola (pow. grodziski)

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie dostaw towarów z przełożeniem

Nasze wymagania

  • Niekaralność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Dokładność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stawkę godzinową: 36,28​ zł/h brutto
  • Pracę w godzinach 17:00 – 05:00​
  • Ilość godzin w miesiącu: 80-100​
  • Kompletne, bezpłatne umundurowanie
  • Szkolenia
  • Paczki pracownicze
  • Imprezy integracyjne
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Żabia Wola
  • Pracownik biurowy Żabia Wola
  • Pracownik fizyczny Żabia Wola
  • Pracownik produkcji Żabia Wola
  • Żabia Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849