Pracownik Kontroli Jakości
  • Pobiedziska
Pobiedziska, Pobiedziska, Greater Poland Voivodeship, Polska
Raben Logistics Polska
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Stanowisko

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy realizacji procedur kontroli jakości​
  • Kontrola wyrobu gotowego na podstawie instrukcji​
  • Nadzór nad dokumentacją kontrolną​
  • Raportowanie błędów produkcyjnych​
  • Przygotowywanie wzorów wyrobów gotowych oraz certyfikatów​
  • Rozpatrywanie i analiza zgłoszeń reklamacyjnych​
  • Inicjowanie działań korygujących i naprawczych

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (system 3 zmianowy)​
  • Skrupulatność i umiejętność pracy w zespole​
  • Gotowość do pracy pełnej wyzwań w dynamicznym środowisku biznesowym​
  • Doświadczenie w Dziale Jakości w firmie produkcyjnej

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną​
  • Dostęp do kafeterii MyBenefit / karty Multisport​
  • Ubezpieczenie grupowe​
  • Rabatowe karty paliwowe​
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym Zespole​
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Praca Pobiedziska
  • Pracownik produkcji Pobiedziska
  • Pracownik fizyczny Pobiedziska
  • Pracownik biurowy Pobiedziska
  • Pobiedziska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696