Pracownik konfekcji - wsparcie produkcji
  • Ostaszewo
Ostaszewo, Ostaszewo, pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik konfekcji - wsparcie produkcji

Zakres obowiązków

konfekcjonowanie elementów do zabudowy aut specjalistycznych w typie kontener ;praca fizyczna polegająca na przenoszeniu elementów zabudowy, m.in. ściany, podłogi, panele ;praca z użyciem wózka paletowego ;dostarczanie elementów do budowy aut w typie kontener ;

Wymagania

gotowość do podjęcia pracy o charakterze fizycznym (dźwiganie) ;gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym ;chęć rozpoczęcia pracy od zaraz ;

Oferujemy

umowa o pracę tymczasową od początku zatrudnienia, z możliwością kontynuacji współpracy bezpośrednio u naszego klienta ;wynagrodzenie rozpoczynające się od 4800 zł brutto ;wdrożenie stanowiskowe ;

  • Praca Ostaszewo
  • Pracownik produkcji Ostaszewo
  • Pracownik fizyczny Ostaszewo
  • Pracownik biurowy Ostaszewo
  • Ostaszewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782