Pracownik kompletacji, banderolowania i copackingu
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Sungroup Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja towarów zgodnie z listą kompletacyjną;
  • Pakowanie butelek do kartonów;
  • Odpowiednie zabezpieczenie skompletowanego towaru folią typu stretch;
  • Banderolowanie butelek, paczek;
  • Utrzymanie porządku w magazynie;
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, higieny pracy;

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie jednozmianowym 7:30-15:30 albo dwuzmianowym 7:00-15:00 (opcjonalnie do 16:00) i 14:00-22:00;
  • Dla osób chętnych praca w soboty;
  • Odpowiedzialność i efektywność w działaniu;
  • Pracowitość i dokładność oraz zaangażowanie;
  • Osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku;

To oferujemy

  • Pracę w systemie jednozmianowym albo dwuzmianowym – WYBIERZ SAM;
  • Chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • Stawkę godzinową 28,10 + możliwość uzyskania premii;
  • Zapewniamy odzież roboczą;
  • Dla osób ze statusem ucznia/studenta stawka brutto=NETTO (do wypłaty).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Pruszków
  • Pracownik biurowy Pruszków
  • Pracownik produkcji Pruszków
  • Pracownik fizyczny Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584