Pracownik kompletacji
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • kompletowanie oraz pakowanie zamówień przy użyciu skanera,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy z zachowaniem standardów firmy.

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (;6-14/14-22/22-06/7-15);,
  • dobrej organizacji pracy własnej i zespołowej,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych.

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • atrakcyjne warunki finansowe (;wynagrodzenie podstawowe + premia frekwencyjna);,
  • możliwość pracy w nadgodzinach (;w okresach zwiększonej sprzedaży i wysokiego sezonu);,
  • dobrą lokalizacje, blisko centrum miasta (;tramwaj; autobus);,
  • parking dla pracowników,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

  • Praca Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045