Pracownik Kasy Głównej
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Selgros PL Sp. z o.o.
6. 6. 2024

653

Obowiązki

  • przyjmowanie rozliczeń pośrednich z kas,
  • współpraca z bankiem m.in. w zakresie wpłat,
  • kontrola i archiwizacja raportów kasowych i zmianowych.

Wymagania

  • komunikatywnych i potrafiących pracować w zespole,
  • gotowych do podjęcia pracy w systemie zmianowym (również w weekendy),
  • nastawionych na rzetelną realizację zadań, sumiennych i potrafiących organizować swoją pracę.

Oferujemy

  • #Poszukujemy Osób:

Źródło: Selgros/Praca

  • Praca Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik na wysokościach Gliwice
  • Pracownik instytucji kultury Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157