PRACOWNIK KASJER - SPRZEDAWCA
  • Słomniki
Słomniki, Słomniki, Małopolskie, Polska
Firma​ Rogala Sp.​ z​ o.​ o
14. 7. 2024

DELIKATESY CENTRUM FIRMA ROGALA poszukuje pracownika do sklepu w miejscowości Słomniki.
Praca na stanowisku:
*PRACOWNIK KASJER-SPRZEDAWCA.
*PRACOWNIK STOISKA MIĘSO - WĘDLINY
Wymagania:
*umiejętność pracy w grupie
*posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
*dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
*dobra organizacja pracy
*uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
*komunikatywność oraz chęć do pracy
Zakres obowiązków:
*zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
*dbanie o estetyczny wygląd, właściwą ekspozycję i dostępność towaru
*zapewnienie funkcjonowania stoiska zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi
*aktywna sprzedaż produktów oferowanych na stoisku
*odbiór towaru i dostaw
*pilnowanie i umieszczanie odpowiednich oznaczeń cenowych przy produkcie
*kontrola terminów przydatności do spożycia
*udzielanie informacji o produkcie
*dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy
*przestrzeganie zasad higieny osobistej i zasad sanitarno - higienicznych na stoisku
Oferujemy:
*umowa o pracę
*rozwój kompetencji poprzez szkolenia
*premia miesięczna
*wynagrodzenie zawsze w terminie
*dobrą atmosferę w pracy
Wszystkich zainteresowanych bardzo prosimy o przesłanie CV na adres email: @ lub złożenie w sklepie Delikatesów Centrum w Słomnikach.
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Rogala Sp. z O.O. moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną.

  • Praca Słomniki
  • Sprzedawca Słomniki
  • Kasjer Słomniki
  • Pracownik biurowy Słomniki
  • Pracownik produkcji Słomniki
  • Pracownik fizyczny Słomniki
  • Słomniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941