Pracownik (k/m) - mycie skrzynek pod ciśnieniem - Niemcy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Concept Plus
10. 10. 2024

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Dohren (Niemcy)
PRACA OD ZARAZ!
Zakres obowiązków:
● Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek
● Sortowanie, przekładnie jaj
● Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt
Oferujemy:
● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 14,47 euro brutto/h, a po 3 miesiącach 15,03 euro brutto/h!
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) odpłatne ok. 80 euro za tydzień
● Wsparcie polskiego koordynatora
● Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
Wymagania:
● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna
● Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
KONTAKT
Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz
Tel. 52/522 80 50

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Pracownik ds. administracji Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087