Pracownik inwentaryzacji
  • Legnica
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
15. 10. 2024

Zadania:

  • Liczenie towarów w hurtowni instalacyjnej (lekkie produkty typu pianki, spraye)
  • Segregacja
  • Układanie dokumentów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Chęćdo pracy
  • Ukończenie 18 roku życia (warunek konieczny

Oferujemy:

  • Pracę w terminie 05.11.2024(wtorek)
  • 1 dzień, 8-10 h pracy
  • Miejsce inwentaryzacji:ul.Nowodworska 25A, 59-220 Legnica
  • Stawka: 34,00 zł brutto, umowa-zlecenie
  • Bezpłatny posiłek na miejscu i przerwa

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Legnica
  • Pracownik biurowy Legnica
  • Pracownik kolei Legnica
  • Pracownik umysłowy Legnica
  • Pracownik produkcji Legnica
  • Pracownik fizyczny Legnica
  • Pracownik ochrony Legnica
  • Pracownik socjalny Legnica
  • Pracownik ds. administracji Legnica
  • Pracownik na wysokościach Legnica
  • Pracownik instytucji kultury Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588