Pracownik Introligatorni
  • Nowy Konik
mazowieckie, Nowy Konik, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
19. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • sprawdzanie opakowań pod kątem zgodności ze specyfikacją i parametrami jakościowymi
  • monitorowanie wskaźników produktywności i kontrola ich osiągania
  • pakowanie wyprodukowanych opakowań do kartonów zbiorczych zgodnie ze specyfikacją
  • organizowanie i przygotowanie opakowań do wysyłki zgodnie z harmonogramem
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy (drukarnia / magazyn / produkcja)
  • dokładności, samodzielności oraz zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę, stałe wynagrodzenie miesięcznie
  • wprowadzenie i niezbędne szkolenia do samodzielnego wykonywania pracy
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551