Pracownik infolinii przychodzącej z niepełnosprawnością
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
InnoThink
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Dla Klienta, który jest wiodącym producentem odzieży sportowej poszukujemy pracowników do obsługi infolinii przychodzącej.
Praca dla osób z niepełnosprawnością w formule pracy zdalnej.
Zadania:
obsługa klienta w ramach infolinii przychodzącej (odpowiadanie na zapytania, udzielanie informacji na temat produktów, przesyłek, zwrotów, reklamacji itd.),
obsługa sklepu internetowego,
praca na systemach CRM,
tworzenie prawidłowych zapisów w bazie.
Wymagania stanowiska
Wymagania:
aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny,
biegła obsługa komputera i znajomość systemów CRM oraz Excela,
wysoka kultura osobista,
doświadczenie w obsłudze infolinii w rozmowach inicjowanych przez klienta tzw. połączenia przychodzące,
cierpliwość oraz empatia,
dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz w formule pracy zdalnej.
Firma oferuje:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w godzinach 8-15 lub 9-16,
niezbędny sprzęt do pracy laptop / telefon,
wdrożenie do pracy i szkolenia produktowe,
pracę w systemie pracy zdalnej,
oferta dotyczy pracy stałej
Osoby zainteresowane ofertą pracy bardzo prosimy o aplikowanie poprzez formularz rekrutacyjny.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392