Pracownik Housekeepingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
M2C Facility Solution Polska Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzątanie i utrzymywanie porządku w apartamentach

  • Zmiana pościeli, wymiana ręczników i uzupełnianie kosmetyków

  • Odkurzanie, mycie podłóg oraz innych powierzchni

  • Sprzątanie łazienki, toalety i umywalki

  • Współpraca z pozostałymi pracownikami hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gości

  • Zgłaszanie wszelkich usterek i mankamentów do przełożonego

  • Zapewnienie komfortowego pobytu dla gości poprzez dbałość o czystość i estetykę pokoi

  • Przestrzeganie standardów pracy oraz procedur dotyczących sprzątania

WYMAGANIA:
  • Umiejętności pracy zespołowej

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Punktualność

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie 19,40 brutto/pokój, przy spełnionych założeniach grafiku 2 pokoje/godzinę. Stawka godzinowa to 38,8zł brutto

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Godziny pracy 8-16

  • Elastyczny grafik, z możliwością dopasowania do innych zajęć

  • Przyjazne warunki pracy i przyjazną atmosferę

  • Pełne wsparcie w okresie wdrażania oraz pracy

  • Praca Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045