Pracownik Housekeepingu
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
M2C Facility Solution Polska Sp. z o.o.
26. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sprzątanie i utrzymywanie porządku w apartamentach Zmiana pościeli, wymiana ręczników i uzupełnianie kosmetyków Odkurzanie, mycie podłóg oraz innych powierzchni Sprzątanie łazienki, toalety i umywalki Współpraca z pozostałymi pracownikami hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gości Zgłaszanie wszelkich usterek i mankamentów do przełożonego Zapewnienie komfortowego pobytu dla gości poprzez dbałość o czystość i estetykę pokoi Przestrzeganie standardów pracy oraz procedur dotyczących sprzątania WYMAGANIA: Umiejętności pracy zespołowej Dobra organizacja pracy własnej Punktualność Zaangażowanie w powierzone obowiązki Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY: Wynagrodzenie 19,40 brutto/pokój, przy spełnionych założeniach grafiku 2 pokoje/godzinę. Stawka godzinowa to 38,8zł brutto Niezbędne narzędzia pracy Godziny pracy 8-16 Elastyczny grafik, z możliwością dopasowania do innych zajęć Przyjazne warunki pracy i przyjazną atmosferę Pełne wsparcie w okresie wdrażania oraz pracy

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836