Pracownik HelpDesk
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Rödl & Partner
16. 9. 2024

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy ponad 100 biur w blisko 50 krajach. Od ponad 30 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym, prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

W naszej organizacji wiemy, jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą a życiem prywatnym. Zapewniamy naszym pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.

MIEJSCE PRACY Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • samodzielna obsługa zleceń HelpDesk IT na poziomie zaawansowanym związanych z systemami
  • operacyjnymi Windows oraz Microsoft Office
  • obsługa zleceń Helpdesk pierwszego i drugiego poziomu za pomocą narzędzi zdalnego dostępu (TeamViewer, Remote Desktop)
  • pełna współpraca z zespołem HelpDesk oraz Administratorami przy rozwiązywaniu nadsyłanych zleceń
  • codzienny kontakt z klientem wewnętrznym (głównie w języku angielskim i/lub niemieckim) w procesie realizacji nadesłanych zleceń
  • dokumentacja zleceń

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego – warunek konieczny
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych Microsoft
  • zaawansowana znajomość pakietów Microsoft Office
  • wymagana znajomość podstawowych zagadnień sieciowych
  • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów

OFERUJEMY

  • dużą samodzielność na stanowisku pracy
  • stały kontakt ze współpracownikami z zagranicy
  • dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną, platformę kafeteryjną i kartę lunchową
  • dwa dni dodatkowo wolne w roku
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584