Pracownik handlowo - biurowy
  • Borowa
Borowa, Borowa, Województwo dolnośląskie, Polska
Growton Group
20. 9. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży ?

  • Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży.
  • Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni.
  • I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

Naszym klientem jest firma Skład Okien to firma specjalizująca się w sprzedaży i montażu wysokiej jakości okien oraz drzwi. Zajmują się dystrybucją nowoczesnych rozwiązań, które łączą w sobie estetykę, trwałość i energooszczędność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnemu doradztwu i rzetelnej obsłudze, pomagamy naszym klientom w tworzeniu komfortowych i funkcjonalnych wnętrz.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownika handlowo - biurowego

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B i B2C,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • przygotowywanie ofert,
  • wstępna wycena,
  • pomiar (mile widziane),
  • nadzorowanie montażu,
  • Monitorowanie satysfakcji klientów i rozwiązywanie problemów.
  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży,
  • Dbałość o profesjonalny wizerunek podczas wszystkich kontaktów z klientami.

Oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży stolarki otworowej:
  • Doświadczenie w pracy z klientami B2B i B2C.
  • Wiedzy z branży stolarki okiennej.
  • Znajomość nowoczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie.
  • Zdolność do budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami.
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizowania pracy w sposób efektywny.
  • Biegła obsługa programów Eko4U, Okna2000, Subiekt GT, Program do wycen firmy Portos, Konfigurator KMT.

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 4000 - 4500 netto plus premia.
  • Umowa o pracę,
  • Narzędzia: Samochód, telefon i laptop

Proces Rekrutacji:

  • Wyślij nam swoje CV,
  • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji,
  • Spotkanie online z Klientem
  • Opcjonalnie spotkanie z Klientem w siedzibie firmy,
  • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

Jesteś otwarta/y na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj!

  • Praca Borowa
  • Pracownik biurowy Borowa
  • Pracownik biurowy Czernice Borowe
  • Przedstawiciel handlowy Borowa
  • Przedstawiciel handlowy Czernice Borowe
  • Pracownik fizyczny Borowa
  • Pracownik fizyczny Czernice Borowe
  • Pracownik produkcji Borowa
  • Pracownik produkcji Czernice Borowe
  • Borowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045