Pracownik hali-sadzenie, cięcie i przesadzanie sadzonek
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
JOBWISE
17. 4. 2024

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE
zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Lottum poszukuje
pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:
miejscowość: Lottum (Limburgia)
start pracy: przełom kwietnia-maja
Opis stanowiska:
sadzenie i cięcie młodych sadzonek na hali (na siedząco),
przesadzanie sadzonek (na stojąco),
robienie zamówień i odchwaszczanie na szklarni,
czasami odchwaszczanie na zewnątrz (1-2 dni na cały sezon),
ciecie sadzonek na zewnątrz (1-2 dni na cały sezon)

Oferujemy:
umowa bezpośrednio z firmą!
stawkę 13.27€ brutto
8% dodatku urlopowego + 10% dodatku wakacyjnego
wypłata w cyklach miesięcznych (możliwość cotygodniowych zaliczek)
1-osobowe pokoje w apartamencie 6-osobowym (apartament 300 metrów od miejsca pracy!)
bardzo dobre warunki zakwaterowania (możliwość przesłania zdjęć)
ubezpieczenie kolektywne
opiekę polskiego koordynatora

Wymagania:
rzetelność i punktualność
wysoka motywacja do pracy
mile widziane doświadczenie w pracy z sadzonkami
dyspozycyjność na cały sezon (do końca sierpnia) lub dłużej

  • Praca Bolesławiec
  • Pracownik produkcji Bolesławiec
  • Pracownik biurowy Bolesławiec
  • Pracownik fizyczny Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190