Pracownik Hali-Kasjer
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Selgros PL Sp. z o.o.
23. 5. 2024

436

Obowiązki

  • rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej,
  • transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję,
  • profesjonalna obsługa klienta,
  • udział w cyklicznych inwentaryzacjach,
  • weryfikacja towaru w punkcie kasowym,
  • weryfikacja zgodności ilości towaru,
  • dokonywanie rozliczeń kasowych.

Wymagania

  • komunikatywnych i potrafiących pracować w zespole,
  • gotowych do podjęcia pracy w systemie zmianowym (również w weekendy),
  • nastawionych na rzetelną realizację zadań i chętnych do nauki,
  • posiadających aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczającą do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowych do jej wyrobienia.

Oferujemy

  • #Poszukujemy Osób:

Źródło: Selgros/Praca

  • Praca Białystok
  • Kasjer Białystok
  • Kasjer biletowy Białystok
  • Pracownik kolei Białystok
  • Pracownik umysłowy Białystok
  • Pracownik ochrony Białystok
  • Pracownik produkcji Białystok
  • Pracownik socjalny Białystok
  • Pracownik fizyczny Białystok
  • Pracownik biurowy Białystok
  • Pracownik na wysokościach Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509