Pracownik Hali
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
Selgros PL Sp. z o.o.
29. 5. 2024

489

Obowiązki

  • rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej,
  • transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję,
  • profesjonalna obsługa klienta,
  • udział w cyklicznych inwentaryzacjach.

Wymagania

  • gotowych do podjęcia pracy w wymiarze ½ etatu,
  • komunikatywnych i potrafiących pracować w zespole,
  • gotowych do podjęcia pracy w systemie zmianowym (również w weekendy),
  • nastawionych na rzetelną realizację zadań i chętnych do nauki,
  • posiadających aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczającą do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowych do jej wyrobienia.

Oferujemy

  • #Poszukujemy Osób:

Źródło: Selgros/Praca

  • Praca Radom
  • Pracownik produkcji Radomin
  • Pracownik ochrony Radom
  • Pracownik produkcji Radom
  • Pracownik socjalny Radom
  • Pracownik fizyczny Radom
  • Pracownik fizyczny Radomin
  • Pracownik biurowy Radom
  • Pracownik biurowy Radomin
  • Pracownik kolei Radom
  • Pracownik umysłowy Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851