PRACOWNIK HALI
  • Kobierzyce
Kobierzyce, Francuska 6, 55-040 Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie
AUCHAN POLSKA Sp. z o.o.
12. 9. 2024
od 4 750 do 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:
- Budowanie pozytywnych relacji i więzi z klientem;
- Zapewnienie dostępności i wyboru produktów;
- Dbałość o świeżość i jakość sprzedawanego asortymentu;
- Dbałość o atrakcyjną ekspozycję wykładanych produktów oraz na kontrola etykiet cenowych i dat ważności artykułów.
Twój pakiet korzyści:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy;
- 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka;
- Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz) oraz grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz);
- Dofinansowanie do wypoczynku, karta przedpłacona, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł, pożyczki na preferencyjnych warunkach;
- Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto.
Praca w godz.: 6:00-22:00. Praca zmianowa, praca również w weekendy.
Oferta dostępna w sali G, A.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 502 446 262.

Inne wymagania
Twoje doświadczenie i umiejętności:
- Otwartość na realizację różnorodnych zadań i gotowość do pracy fizycznej;
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
- Pasja do produktu i obsługi klienta;
- Umiejętność pracy w zespole oraz chęci pomocy innym;
- Pozytywne nastawienie i dobra energia
Mile widziane:
- Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne;
- Osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Kobierzyce
  • Pracownik biurowy Kobierzyce
  • Pracownik fizyczny Kobierzyce
  • Pracownik produkcji Kobierzyce
  • Kobierzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045