Pracownik Grupy Myjącej Niepołomice
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA
12. 5. 2024
Informacje o stanowisku

CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA - {{offer.position}

Lokalizacja
Niepołomice
Pracodawca
Dodano
09.05.2024
Numer referencyjny
5874_3804

Zakres obowiązków:

- mycie i dezynfekcja pomieszczeń i urządzeń na produkcji z użyciem m.in. centralnego systemu mycia,

- przestrzeganie procedur mycia, dezynfekcji urządzeń i pomieszczeń produkcji,

- praca z chemicznymi środkami czystości, obsługa urządzeń myjących,

- praca w godzinach popołudniowych

Wymagania:

- badania do celów sanitarno-epidemiologicznych;

- dyspozycyjność (praca na II/ III zmianę);

- odpowiedzialność, dokładność;

Oferujemy:

- stabilne i pewne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- możliwość pracy na cały etat (lub część etatu),

- współpracę z doświadczoną ekipą

- ubezpieczenie grupowe PZU.

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

  • Praca Niepołomice
  • Pracownik fizyczny Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Pracownik biurowy Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458