Pracownik gospodarczy - Złota Rączka - także z orzeczeniem
  • Tczew
Tczew, Tczew, pomorskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownika gospodarczego/konserwatora.

Zapraszamy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności do składania aplikacji.

Zapraszam do kontaktu pod

Miejsce pracy: Pszczółki ul. Magazynowa.

Godziny pracy: 6 - 14

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • terminowe płatności wynagrodzenia
  • umowę o pracę
  • premię

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości na magazynie
  • segregacja śmieci
  • naprawa uszkodzonych palet
  • obsługa prostej maszyny do produkcji wypełniaczy do kartonów

Wymagania

Oczekiwania:

  • chęci do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

  • Praca Tczew
  • Pracownik fizyczny Tczew
  • Pracownik biurowy Tczew
  • Pracownik produkcji Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479