Pracownik Gospodarczy - zapraszamy osoby niepełnosprawne
  • Tczew
Tczew, Tczew, pomorskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Probet wspiera zatrudnienie osób niepełnosprawnych. Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY/KONSERWATOR

Miejsce pracy: Ostrowite gm. Pszczółki

Preferowane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości na magazynie, oraz na zewnątrz budynku (koszenie, grabienie),
  • segregacja śmieci,
  • naprawa uszkodzonych palet,
  • obsługa prostej maszyny do produkcji wypełniaczy do kartonów.

Wymagania:

  • chęci do pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność poniedziałek - piątek (godziny do ustalenia - zmiana poranna)
  • zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia,
  • możliwość dofinansowania do kosztów poniesionych za użytkowanie samochodu, dofinansowanie do leków, wizyt u lekarzy specjalistów oraz do karnetów sportowych.

Wymagania

571 305582

  • Praca Tczew
  • Pracownik fizyczny Tczew
  • Pracownik biurowy Tczew
  • Pracownik produkcji Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567