Pracownik gospodarczy z uprawnieniami UDT
  • Nowy Kawęczyn
Nowy Kawęczyn, Nowy Kawęczyn, Łódzkie, Polska
UDS S.A.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Porządek na halach produkcyjno-magazynowych;

  • Segregacja i wywożenie odpadów po produkcyjnych;

  • Dbanie o czystość sprzętu gospodarczego;

  • Zapewnienie estetyki otoczenia budynków firmowych;

  • Wykonywanie prac ogrodniczych na terenie zakładu.

WYMAGANIA:
  • Sumienności i zaangażowania;

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym;

  • Aktualnych uprawnień UDT (na wózki widłowe);

  • Mile widziane orzeczenie.

OFERUJEMY:
  • Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Nowy Kawęczyn
  • Pracownik fizyczny Nowy Kawęczyn
  • Pracownik produkcji Nowy Kawęczyn
  • Pracownik biurowy Nowy Kawęczyn
  • Nowy Kawęczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080