Pracownik Gospodarczy z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Sosnowiec
Sosnowiec
BHP Protect System
11. 6. 2024

Firma sprzątająca poszukuje osoby do pracy na stanowisko Pracownik Gospodarczy z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeśli masz chęci do pracy, jesteś sumienna, dokładna oraz posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to ta oferta jest dla Ciebie!

MIEJSCE PRACY: Sosnowiec ul. Żeromskiego

Dojazd liniami: 106, 150, 835, S, 26, 55, 99, 91, 100, 160, 160S, 188, 690, T26, Z-26

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Wykonywanie prac porządkowych: dbanie o porządek na terenie zewnętrznym oraz wewnętrznym

Odpowiedzialność za zachowanie wysokiego standardu czystości i higieny,

Przestrzeganie harmonogramu sprzątania i wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z wytycznymi,

Obsługa niezbędnych narzędzi i środków czystości.

WYMAGANIA

Orzeczenie o niepełnosprawności- warunek konieczny

Chęć do pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,

Dyspozycyjność do pracy w przedziale godzin 11-20 ( zimowy okres godziny wczesnoranne)

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

OFERUJEMY

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.

Jeśli jesteś osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności i poszukujesz stabilnej pracy na stanowisku Pracownika Gospodarczego, to zapraszamy do aplikowania! Wyślij swoje CV lub numer telefonu na adres email: rekrutacja(małpa)bhpprotect.pl lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem [73*******66. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia.

Firma sprzątająca Grupa Hoppe-Wartenberg dba o równość szans na rynku pracy i otwarcie rekrutuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zapewniamy równoprawność w procesie rekrutacji oraz profesjonalne wsparcie dla pracowników z różnymi potrzebami.

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik administracyjno - biurowy Sosnowiec
  • Pracownik utrzymania ruchu Sosnowiec
  • Pracownik ds. administracji Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851