Pracownik gospodarczy, Włościejewki
  • Książ Wielkopolski
Książ Wielkopolski, Książ Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Delta Business Service
8. 6. 2024

Poszukujemy osoby, która objęłaby stanowisko: pracownika gospodarczego
Lokalizacja: Włościejewki w woj. Wielkopolskim, w powiecie Śremskim
Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało:
- Utrzymywanie czystości na terenie obiektu
- Koszenie trawy
- Drobne prace porządkowe
- Drobne prace naprawcze
Oczekujemy:
- Zaangażowania oraz chęci do pracy
- Dyspozycyjności
- Komunikatywności
Oferujemy:
- Wynagrodzenie, ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności oraz przejętych obowiązków
- Samodzielne i dynamiczne stanowisko pracy
- Wprowadzenie w nowe obowiązki
- Niezbędne narzędzia do pracy
Telefon do umawiania spotkań: 515 132 169 - Andrzej

  • Praca Książ Wielkopolski
  • Pracownik fizyczny Książ Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Książ Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Książ Wielkopolski
  • Książ Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055