Pracownik gospodarczy terenu zewnętrznego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
INWEMER System sp. z o.o.
28. 4. 2024

Obowiązki

Wymagania

Oferujemy

  • 8 lub 10 godzin dziennie od 6.00 rano, od pon. do pt., ul. Bora-Komorowskiego
  • umowę zlecenie, stawka: 27,70 zł brutto/1 godzina
  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora
  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B (poruszanie się Melexem)

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
  • Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315