Pracownik gospodarczy terenu zewnętrznego
  • Zakopane
Zakopane, Zakopane, małopolskie, Polska
INWEMER System sp. z o.o.
9. 10. 2024

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości

Obowiązki

  • sprzątanie całoroczne polegające na utrzymaniu w czystości zewnątrz budynku: zamiatanie, odśnieżanie w okresie zimowym

Wymagania

  • umiejętność posługiwania się narzędziami i urządzeniami wykorzystywanymi do prac gospodarczych
  • wysoka kultura osobista
  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy

  • 2 godziny dziennie, od 7.00 do 9.00, od pon. do pt.
  • umowę zlecenie, wynagrodzenie: 1180,00 zł/1 miesiąc
  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
  • Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.

  • Praca Zakopane
  • Pracownik biurowy Zakopane
  • Pracownik fizyczny Zakopane
  • Pracownik produkcji Zakopane
  • Zakopane - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251