Pracownik gospodarczy (Stadion Cracovii)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Comarch
11. 4. 2024

1269

Obowiązki

  • Wykonywanie prac gospodarczych na terenie stadionu, w tym dbanie o utrzymanie porządku
  • Pomoc w zadaniach zleconych działowi technicznemu
  • Sprzątanie trybun stadionu po meczach
  • Prace konserwatorskie na terenie obiektu

Wymagania

  • Umiejętność wykonywania drobnych napraw w obszarze budowlanym
  • Odpowiedzialność, systematyczność, punktualność i sumienność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w najstarszym klubie sportowym w Polsce
  • Ciekawa praca w zgranym zespole
  • Udział w wydarzeniach sportowych

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Pracownik instytucji kultury Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532