Pracownik gospodarczy sprzątania socjalnego Komorniki
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, wielkopolskie, Polska
Götz-Gebäudeservice Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Firma Götz z 75 letnim doświadczeniem w branży usług sprzątania i czyszczenia technicznego poszukuje pracowników do pracy. Zapraszamy do naszego zespołu.

Obowiązki

  • Utrzymanie czystości korytarzy, odkurzanie
  • Mycie podłóg
  • Mycie i dezynfekcja sanitariatów
  • Utrzymanie czystości zaplecza socjalnego
  • Mycie okien
  • Odkurzanie wykładzin
  • Doczyszczanie i mycie posadzek
  • Praca poniedziałek-piątek w godzinach 8:00-12:00 lub 16:00-21:00

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie i miłęj atmosferze
  • możliwość rozwoju

  • mile widziani obcokrajowcy pod warunkiem biegłej znajomości języka polskiego

  • Praca Komorniki
  • Pracownik biurowy Komorniki
  • Pracownik fizyczny Komorniki
  • Pracownik produkcji Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544