Pracownik gospodarczy (sprzątający) również z orzeczeniem
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska
Manpower
19. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
• Utrzymanie czystości na terenie zakładu
• Ręczne zamiatanie, obsługa wózka myjącego, czy zamiatarki
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności
Wymagania:
• Motywacja i chęć do pracy
• Mile widziane posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
Oferta:
• Umowa o pracę
• Praca na jedną zmianę
• Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport,
prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy
MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze
zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych,
teatrów i restauracji
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 734 108 163, 606 829 141 lub wysłanie cv.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Pracownik produkcji Piotrków Trybunalski
  • Pracownik biurowy Piotrków Trybunalski
  • Pracownik fizyczny Piotrków Trybunalski
  • Pracownik ochrony Piotrków Trybunalski
  • Pracownik socjalny Piotrków Trybunalski
  • Pracownik kolei Piotrków Trybunalski
  • Pracownik umysłowy Piotrków Trybunalski
  • Pracownik administracyjno - biurowy Piotrków Trybunalski
  • Pracownik utrzymania ruchu Piotrków Trybunalski
  • Pracownik ds. administracji Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075