Pracownik gospodarczy (również z orzeczeniem)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Manpower
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- Utrzymanie czystości na terenie obiektu: pomieszczenia socjalne, biura, korytarze, uzupełnienia śmieci, segregacja śmieci, toalety
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności
Wymagania:
- Sumienność i dyspozycyjność
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
- Oferujemy pracę 1 zmianową (w godzinach do południa) bez sobót i niedziel w okolicach Widzewa
- Dobrą atmosferę pracy
- Szybkie zatrudnienie
- Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 606829141, 734108163 lub wysłanie cv.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544