PRACOWNIK GOSPODARCZY/OSOBA SPRZĄTAJĄCA MIĘDZYRZECZ
  • Międzyrzecz
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Lubuskie, Polska
,,SEKRET PRO Sp. z o.o.
15. 5. 2024

Firma Sekret Pro z Gorzowa Wlkp. poszukuje osoby sprzątającej oraz pracownika gospodarczego w Międzyrzeczu.
Obowiązki: sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych na halach produkcyjnych, terenu zewnętrznego obiektu. Oferujemy:
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę -wsparcie na etapie wdrożenia do pracy -szkolenia wstępne
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Mile widziane: -umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy -sumienność, dokładność, zaangażowanie
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
-praca dwuzmianowa (6-14 lub 14-22) Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
Kontakt telefoniczny: 515 299 028
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami

  • Praca Międzyrzecz
  • Pracownik fizyczny Międzyrzecz
  • Pracownik biurowy Międzyrzecz
  • Pracownik produkcji Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    125 240
    20 381