Pracownik gospodarczy na popołudnia Gdynia
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników gospodarczych  do utrzymania czystości w budynku produkcyjnym.

Poszukuje   na stanowisko:  Pracownika gospodarczy

Miejsce pracy : Gdynia, ul. Osada Kolejowa

Opis stanowiska :
Utrzymanie czystości w zakresie wyznaczonym przez pracodawcę na określonym obiekcie (sprzątanie biur, toalet, korytarzy)

Oferujemy :
-stabilne zatrudnienie o umowę o pracę
  -świadczenia dla osób niepełnosprawnych;

Wymagania

-godziny pracy :  15:00 - 18:30 Pon.-Pt.

WOLNE WEEKENDY

 - mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;

-  sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

-  umiejętność organizacji czasu pracy;

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 660 752 520

  • Praca Gdynia
  • Pracownik na wysokościach Gdynia
  • Pracownik kolei Gdynia
  • Pracownik umysłowy Gdynia
  • Pracownik biurowy Gdynia
  • Pracownik produkcji Gdynia
  • Pracownik ochrony Gdynia
  • Pracownik socjalny Gdynia
  • Pracownik fizyczny Gdynia
  • Pracownik ds. administracji Gdynia
  • Pracownik instytucji kultury Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721