Pracownik gospodarczy kosiarz - z DOŚWIADCZENIEM Ruda Śl
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Zakłady Usługowe
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

MAMY dla Ciebie pracę! Zapraszamy Cię do naszego Zespołu
Stabilna firma zatrudni pracownika do utrzymania czystości terenów zewnętrznych na osiedlach lokatorskich w Rudzie Śląskiej
Praca w grupie mobilnej
Zakres obowiązków:
-głównie dbanie o tereny zewnętrzne koszenie, grabienie, obsługa dmuchaw.
Wymagane doświadczenie w pracy na terenach zewnętrznych w obsłudze kosiarek dmuchaw - profesjonalny sprzęt zapewniamy
Praca w godzinach od 6-14
Co oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie
- wynagrodzenie zawsze na czas
- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
- stawka 4700 miesięcznie
- przeszkolenie
Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty 723 - pokaż numer telefonu -
Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.

  • Praca Ruda Śląska
  • Pracownik fizyczny Ruda Śląska
  • Pracownik produkcji Ruda Śląska
  • Pracownik ochrony Ruda Śląska
  • Pracownik socjalny Ruda Śląska
  • Pracownik biurowy Ruda Śląska
  • Pracownik kolei Ruda Śląska
  • Pracownik umysłowy Ruda Śląska
  • Pracownik administracyjno - biurowy Ruda Śląska
  • Pracownik utrzymania ruchu Ruda Śląska
  • Pracownik ds. administracji Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678