Pracownik gospodarczy / Konserwator
  • Jawor
Jawor, Jawor, dolnośląskie, Polska
Korpo
23. 8. 2024

 Dołącz do czołowego producenta przekładni dowózków widłowych maszyn rolniczych i budowlanych.Zdobądź wiedzę i doświadczenie pracując na najnowocześniejszym parku maszynowym.Poznaj know-how stabilnej oraz nowoczesnej firmy produkcyjnej z niemieckim kapitałem.Jesteśmy spółką córka niemieckiej firmy Kordel Antriebstechnik GmbH. Od niemal 30 lat z sukcesem podbijamy światowy rynek wysokiej jakości przekładniami.Zapraszamy na www.korpo.euZnajdź nas na Facebooku i Instagramie KORPOjawor

Obowiązki

  • Utrzymanie zieleni (koszenie, przycinanie itp.)
  • Obsługa urządzeń ( kosiarka, kosa spalinowa, nożyce spalinowe)
  • Utrzymanie czystości (zamiatanie, odśnieżanie itp.)
  • Drobne prace naprawcze

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Chęć do pracy i nauki

Oferujemy

  • Umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na jedną zmianę
  • Możliwość pracy na część etatu
  • Szkolenia
  • Odzież służbową spersonalizowaną

  • Praca Jawor
  • Konserwator Jawor
  • Pracownik biurowy Jawor
  • Pracownik fizyczny Jawor
  • Pracownik produkcji Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544