Pracownik gospodarczy - Konserwator
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Silesian Voivodeship, Polska
SEWS-CABIND POLAND
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Drobne prace związane ze sprawnym działaniem budynku i jego instalacji
  • Usuwanie awarii, zniszczeń oraz modyfikacje związane z:

- infrastrukturą budynku

- urządzeniami wodno-kanalizacyjnymi

- instalacją elektryczną

  • Nieskomplikowane prace i naprawy ślusarskie i stolarskie
  • Doraźnie prace malarskie
  • Obchody terenów zewnętrznych, drobne prace porządkowo-gospodarcze
  • Oczyszczanie rynien i rur spustowych

WYMAGANIA:

Wykształcenie

  • Zawodowe / Średnie techniczne

Wiedza specjalistyczna

  • Uprawnienia SEP G1 – typu E1 do 1kV
  • Znajomość instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych

Doświadczenie

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowe umiejętności

  • Umiejętności wykonywania napraw w tym drobnych prac budowlanych (tzw. Złotej Rączki)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Dokładność, sumienność, utrzymanie porządku

OFERUJEMY:
  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Szkolenia doskonalące umiejętności pracownicze,
  • Bardzo dobrze rozbudowany pakiet socjalny (zapomogi, bony świąteczne, paczki, dofinansowanie wypoczynku dzieci, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie integracji pracowniczej),

  • Praca Żywiec
  • Konserwator Żywiec
  • Pracownik fizyczny Żywiec
  • Pracownik biurowy Żywiec
  • Pracownik produkcji Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662