Pracownik gospodarczy fermy drobiu
  • Krzcięcin
pracownik gospodarczy fermy drobiu
mazowieckie, Krzcięcin, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Szukasz pracy na 1 zmianę 5 dni w tygodniu? Potrzebujesz stabilnego zatrudnienia? Poszukujemy pracownika gospodarczego. Zapraszamy do aplikowania - praca 10 km od Szydłowca.

Oczekujemy

  • sprawności fizycznej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 1 zmianowym -5 dni w tygodniu
  • ks. SANEPID lub gotowości jej wyrobienia
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenieod 4 300 zł
  • praca w systemie jednozmianowym 6-14 lub 7-15

Zadania

  • obsługa urządzeń
  • kontrola prawidłowego działania urządzeń produkcyjnych
  • prace gospodarcze
  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080