Pracownik Gospodarczy
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
Inwork Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Chcesz podjąć nowe wyzwanie zawodowe? Szukasz właśnie pracy? Wystarczy, że zaaplikujesz ! Czekamy właśnie na Ciebie !Stanowisko: Pracownik gospodarczyMiejsce pracy: Piaseczno

Obowiązki

  • Zbieranie i zamiatanie śmieci na terenie zewnętrznym,
  • Opróżnianie koszy na śmieci
  • Usuwanie chwastów, przycinanie krzaków
  • Pielęgnacja terenów zielonych wraz z mechanicznym koszeniem
  • Odśnieżanie chodników, ławek, koszów, dojścia do posesji wraz z posypywanie solą lub piaskiem

Wymagania

  • posiadać orzeczenie o niepełnosprawności ( mile widziane)
  • mieć ukończone 18 lat;
  • znaleźć kilka godzin dziennie na pracę rzetelnie i sumiennie podchodzić do powierzonych mu zadań;
  • nie bać się pracy fizycznej;

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości do 4600 złotych brutto
  • Pewne i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pewną pracę w pełnym wymiarze czasu;
  • Godziny pracy: 06:00 - 14:00 (poniedziałek - piątek);
  • Wolne soboty i niedziele;

  • Praca Piaseczno
  • Pracownik socjalny Piaseczno
  • Pracownik biurowy Piaseczno
  • Pracownik kolei Piaseczno
  • Pracownik umysłowy Piaseczno
  • Pracownik fizyczny Piaseczno
  • Pracownik produkcji Piaseczno
  • Pracownik ochrony Piaseczno
  • Pracownik administracyjno - biurowy Piaseczno
  • Pracownik utrzymania ruchu Piaseczno
  • Pracownik ds. administracji Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045