Pracownik gospodarczy
  • Suchy Las
Suchy Las, Suchy Las, wielkopolskie, Polska
Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu Sp. z o.o.
4. 4. 2024

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o.o. ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:
Osoba ubiegająca się o stanowisko powinna spełnić następujące wymagania:

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia na wózek jezdniowy podnośnikowy (zatwierdzony przez UDT)

Zakres obowiązków:

  • obsługa mieszkańców oraz potencjalnych kontrahentów w Punkcie demontażu odpadów wielkogabarytowych
  • selektywne przyjmowanie odpadów, weryfikacja odpadów dostarczonych do punktu demontażu odpadów wielkogabarytowych zgodnie z Regulaminem PSZOK oraz Regulaminem Odpadów wystawkowych
  • zamiatanie placu, utrzymanie porządków w obrębie kontenerów, pojemników z odpadami,
  • sprzątanie lekkich frakcji, np. (folii, papierów) na placu lub terenach zielonych należących do obiektu
  • wykonywanie prac konserwacyjnych
  • pomoc przy odbiorze odpadów z PSZOK
  • pielęgnacja zieleni (obsiewy, koszenie)
  • utrzymanie przejezdnych ciągów komunikacyjnych w okresie zimy (odśnieżanie)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • rozwój poprzez szkolenia
  • rozbudowany pakiet socjalny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • opiekę medyczną w LuxMed, Multisport & MultiLife
  • parking
  • spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do wypoczynku i wakacji dla dzieci
  • dofinansowanie do świąt
  • paczki świąteczne

  • Praca Suchy Las
  • Pracownik biurowy Suchy Las
  • Pracownik fizyczny Suchy Las
  • Pracownik produkcji Suchy Las
  • Suchy Las - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659