Pracownik gospodarczy Chmielów
  • Tarnobrzeg
Tarnobrzeg, Tarnobrzeg, Podkarpackie, Polska
ARMA
15. 8. 2024

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:
Miejsce wykonywania pracy Chmielów , praca w systemie dwuzmianowym
Pracownik sprzątający + pomocniczy / pomoc przy taśmie
Opis stanowiska:
- pracownik sprzątający
Wymagania:
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- zatrudnienie na umowę o pracę
- wynagrodzenie 4300 brutto
przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych: dofinansowanie do leków co 6 miesięcy, dofinansowanie do okularów 350 zł, dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł, możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia ,karty OK SYSTEM,
Kontakt w sprawie pracy rekrutacja 7 8 5 5 1 0 3 0 7, kierownik 691 119 190

  • Praca Tarnobrzeg
  • Pracownik biurowy Tarnobrzeg
  • Pracownik fizyczny Tarnobrzeg
  • Pracownik produkcji Tarnobrzeg
  • Tarnobrzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544