Pracownik gospodarczy
  • Pyskowice
Pyskowice, Pyskowice, Śląskie, Polska
ENCO
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Pracownik Gospodarczy
Miejsce pracy: Pyskowice ul. Magazynowa
Wymiar pracy: Cały etat
Opis stanowiska:
• Utrzymanie porządku na terenie należącym do firmy – sprzątanie chodników, koszenie i utrzymywanie czystości na trawnikach i w otoczeniu budynku, prawidłowe znakowanie pojemników na odpady
• Segregacja odpadów zgodnie z obowiązującym prawem
• Prace konserwacyjne – drobne bieżące naprawy na obiekcie
• Zgłaszanie wszelkich awarii i usterek w budynku i na terenie należącym do firmy.
Wymagania:
• Chęci do pracy
• Dokładność i sumienność
• Samodzielność i zaangażowanie
• Umiejętność organizacji pracy własnej
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Oferujemy:
• Dowolna forma zatrudnienia ( zlecenie/ etat)
• Praca w stabilnej firmie
• Elastyczne godziny pracy- od poniedziałku do piątku, ok. 4h dziennie
• Stałe wynagrodzenie miesięczne
• Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),

  • Praca Pyskowice
  • Pracownik fizyczny Pyskowice
  • Pracownik produkcji Pyskowice
  • Pracownik biurowy Pyskowice
  • Pyskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080