Pracownik Gospodarczy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
WC Serwis Polska sp. z o.o.
22. 8. 2024

Obowiązki

  • Mycie toalet przenośnych oraz ich naprawa i remonty,
  • Bieżące prace porządkowe na terenie oddziału,
  • Podstawowe działania magazynowe na oddziale (rozładunek, załadunek).

Wymagania

  • Chęć do pracy i zaangażowanie,
  • Sumienność oraz umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • Posiadanie nieposzlakowanej opinii,
  • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku pracy,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze imprez okolicznościowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie (umowa zlecenie lub umowa o pracę) u polskiego pracodawcy z 25-letnim stażem na rynku,
  • Wypłatę zawsze na czas,
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • Karty lunchowe,
  • Gwarantujemy pozytywną energię, wsparcie oraz szacunek,
  • Program wdrażający pracownika w miejscu pracy,
  • Zasadę work-life-balance (przestrzegamy godzin pracy, nie narzucamy nadgodzin lub ustalamy je indywidualnie).

  • Praca Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544